آخرین اخبار

پیام تبریک سال 1399 دکتر سعید خادمی- مدیرعامل

همکاران عزیز و گرامی
 
بهار فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است.
بهار یعنی بهتر زیستن و بهتر نگریستن؛
یعنی بهتر از همه دیروزها، سبزی و طراوت را تلاوت کردن.
وقتی نگاه بهار بر دیوار دل و جانمان می تابد، از تدبیر کننده شب و روز و بی همتای هستی بخش، دگرگونی، تحول و بهترین حال ها را در لحظات تحویل سال با تمام وجودمان تمنا می کنیم.
 
با عرض تبریک و شادباش فرا رسیدن نوروز سال 1399،
بدینوسیله از تلاش ، همدلی و همراهی یکایک شما همکاران ارجمند، معاونین، مدیران، مهندسین،
کلیه کارکنان و کارگران شریف و زحمتکش محترم شرکت سبلان خودرو مایوان صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و از درگاه خداوند متعالی، سالی سرشار از سلامتی، موفقیت، بهروزی و شادمانی برای شما عزیزان و خانواده های محترمتان آرزومندم .
 
خدای سبحان را شاکرم که در سایه الطاف و عنایات بیکرانش، علیرغم وجود فراز و نشیب های فراوان، با لطف و همت و همکاری شما خوبان توانستیم در سالی که گذشت با وجود ناملایمات اقتصادی ضمن پرداخت کلیه حقوق و مزایای پرسنل شریف شرکت قدم هایی مؤثر و موفق نیز در راستای توسعه و پیشرفت صنعت حمل و نقل کشور برداریم و شرکت را آماده حرکت، خیزش و رونق اقتصادی برای این سال جدید بنماییم .
 
امید است در آغاز سال جدید با سرلوحه قرار دادن برنامه ها و تلاش در ارتقاء سطح بهره وری شاهد موفقیت های روزافزون باشیم .
در آستانه ورود به سال جدید از همه شما عزیزان تقاضا دارم با ارتقاء سطح تعلق و تعالی سازمانی و روحیه مشارکت جویی در اجرای برنامه های پیش رو ، همدل و همگام و با تلاشی مضاعف در جهت اقتدار شرکت گام برداشته تا با استعانت از درگاه خداوند متعال شاهد بالندگی و تحولات بنیادین در شرکت سبلان خودرو باشیم .
 
 
 
دکتر سعید خادمی
    مدیر عامل
 
 
سبلان خودرو مایوان