همکاری با ما

فرصت های شغلی

سبلان خودرو در زمینه اشتغال زایی در استان اردبیل بسیار موفق بوده است. امروزه سبلان خودرو بسیار مفتخر است که توانسته برای سرمایه های انسانی خود در کنار یک محیط حرفه ای، امنیت شغلی را نیز فراهم آورد.

سبلان خودرو برای اعتلای فرهنگ سازمانی و همچنین آموزش و رشد نیروی انسانی خود اهمیت بسیار زیادی قائل است. به همین منظور، در بدو همکاری با شرکت دوو باس،70 نفر از پرسنل و نیروی انسانی خود را به مدت سه ماه برای یادگیری تکنولوژی جدید به همراه یادگیری فرهنگ و چالش های مرتبط با این تکنولوژی، به کره جنوبی اعزام نمود.

سبلان خودرو با داشتن پتانسیل اشتغال زایی ، همواره پذیرای نیروی انسانی کارآمد و با انگیزه می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط ، ضوابط و فرصت های شغلی موجود در سبلان خودرو ، با شماره تلفن های ذکر شده در بخش ارتباط با ما تماس بگیرید و یا درخواست خود را از طریق آدرس ایمیل شرکت به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمایید.

برخی از مشتریان سبلان خودرو

ما در برابر جامعه ، حفظ امنیت و ایجاد آرامش همنوعانمان مسئولیم

گسترش و تقویت سیستم حمل و نقل عمومی و توسعه ظرفیت حمل و نقل عمومی از وظایف شهروندی تولید کنندگان خودرو است. ارائه محصولات محبوب ، جذاب و مدرن در صنعت حمل و نقل عمومی رویکرد شهروندان به استفاده از خودروهای عمومی را تغییر و موجب کاهش چشمگیر خودروهای تک سرنشین در کلان شهرها خواهد شد. تولیدات شرکت سبلان خودرو با داشتن قابلیت های بالا ، تامین ایمنی و راحتی مسافر و طراحی بدنه چشمگیر خودرو راهکار مناسب سبلان خودرو برای کاهش ترافیک است

مسئولیت اجتماعی

ما در برابر جامعه مسئولیم

ما در سبلان خودرو یک خانواده بزرگ را تشکیل داده ایم و نیروی انسانی به منزله قلب سبلان خودرو است. از نظر ما فراهم آوردن محیطی امن، سالم و حرفه ای برای نیروی انسانی بسیار حائز اهمیت است. در چنین شرایطی سرمایه های انسانی سبلان خودرو می توانند مهارت های حرفه ای خود را ارتقا دهند و توسعه فردی داشته باشند. اشتغال نیروی انسانی و افزایش مهارت های پرسنل از یک سو و ایجاد شغل برای رانندگان با وجود تسهیلات مالی از سوی دیگر،موجبات ارتقای سطح زندگی و ایجاد رفاه اجتماعی را فراهم آورده است . سبلان خودرو به عنوان یک خودرو ساز پیشرو نه تنها در استان اردبیل اشتغال زایی کرده ، بلکه موجبات رشد و شکوفایی اقتصادی در این ناحیه را نیز فراهم نموده است.  شرکت در جشنواره های دانش آموزی، دانشجویی، بازدید از کارخانه و... به عنوان حامی جهت ارتقای فرهنگ بهینه سازی سوخت ، هوایی پاک و... از دیگر فعالیتهای شرکت است که در راستای انجام تعهد اجتماعی خود به آن پرداخته است.

ما به داشتن هوایی پاک معتقدیم

سیاست ما در سبلان خودرو بر پایه تولید محصولات دوستدار محیط زیست است. تلاش سبلان خودرو بر آن است تا راهکارهای متنوعی جهت کاهش مصرف سوخت و جلوگیری از هدر رفت انرژی و منابع زیستی ارائه دهد. این مهم ، در خطوط تولید و محصولات سبلان خودرو نمود بارزی پیدا کرده است ارتقای استاندارد آلایندگی خودروهای سبلان خودرودر سطح به روزترین استانداردهای دنیا ، استفاده از موتور و گیربکس های جدید و به روز ،کمک در به روز رسانی خودروهای حمل و نقل فرسوده در سامانه حمل و نقل کشور، توسعه سیستم حمل ‌و نقل عمومی ، تبدیل سوخت خودروها به "سی ان جی " به جای بنزین از راهکارهایی است که کارشناسان ما برای کاهش آلایندگی ناشی از خودروها ارائه می دهند تا هوایی پاک تر داشته باشیم.